Czas wygenerowania treści 2018-04-25 00:48:11

Strona główna / OGŁOSZENIA I AKTUALNOŚCI / Konkursy / Małe Granty
Oferta Polskiego Towarzystwa Laryngektomowanych z siedzibą w Zabrzu, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: Konferencja edukacyjno-profilaktyczna poświęcona promocji zdrowia psychicznego u osób chorujących onkologicznie „Rak Krtani”.
Oferta na realizację zadania publicznego w trybie pozakonkursowym pn. Otwarte drzwi, Fundacji Rozwoju i Promocji Psychoterapii, z siedzibą w Zabrzu.
Oferta Polskiego Towarzystwa Laryngektomowanych z siedzibą w Zabrzu, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: Konferencja edukacyjno-profilaktyczna poświęcona promocji zdrowia psychicznego u osób chorujących onkologicznie „Rak Krtani”.
Oferta Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa z siedzibą w Katowicach na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn. Integracyjne warsztaty logopedyczno-muzykoterapeutyczne wspomagające rehabilitację dzieci i młodzieży z zespołem Downa
Oferta Fundacji na Rzecz na Rozwoju Nauki i Medycyny z Wrocławia realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn. Realizacja projektu Organizacja Sesji Banku Tkanek Ocznych podczas VIII Międzynarodowego Sympozjum „Postępy w diagnostyce i terapii schorzeń rogówki”
Oferta na realizację zadania publicznego pn. Razem łatwiej- integracja społeczna osób z zaburzeniami psychicznymi i ich najbliższego otoczenia, Śląskiego Stowarzyszenia Rodzin „Psyche” (40-093 Katowice, ul. Chopina 9).
Oferta Fundacji ISKIERKA, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „Interwencja kryzysowa na oddziałach onkologii i hematologii dziecięcej na terenie województwa śląskiego”.
Oferta Stowarzyszenia Dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych „RAZEM DO CELU” z siedzibą w Dąbrowie Górniczej na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn. Rehabilitacja społeczna młodzieży niepełnosprawnej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych im. Zofii Książek-Bregułowej w Dąbrowie Górniczej
Oferta Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego oddział Jaworzno, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „Krok ku zdrowiu”.
Oferta Fundacji Rozwoju i Promocji Psychoterapii z siedzibą w Zabrzu, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „Rodzina w sytuacji straty dziecka”.


 
O urzędzie

Urząd Marszałkowski
Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice
tel. centrala +48 (32) 20 78 888
kancelaria@slaskie.pl

kancelaria ogólna: parter, pok. 164
poniedziałek - piątek: 7:30-16:00

NIP Województwa
(rozliczenia): 954-277-00-64
NIP Urzędu
(spr. pracownicze): 954-22-60-713