Czas wygenerowania treści 2018-04-25 00:47:51

Strona główna / OGŁOSZENIA I AKTUALNOŚCI / Konkursy / Małe Granty
Oferta Fundacji ARKA NOEGO z siedzibą w Tychach na realizacje zadania publicznego pn. Organizacja pikniku dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi
Oferta Fundacji ARKA NOEGO z siedzibą w Tychach na realizacje zadania publicznego pn. Wiosenna hipoterapia i dogoterapia w Arce Noego
Oferta Stowarzyszenia „Twoje Zdrowie” z siedzibą w Bielsku - Białej, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „Dobre życie po rozwodzie”.
Oferta Stowarzyszenia PERSONA na Rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego (47-400 Racibórz, ul. Karola Miarki 7/1) pn. Aktywny Senior.
Oferta Stowarzyszenia ON/OFF z siedzibą w Tychach na realizację zadania publicznego pn. „Ze zdrowiem nam do twarzy” Organizacja II Kobiecego Parku podczas III Kongresu Kobiet Województwa Śląskiego.
Oferta Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Gliwickie na realizację zadania publicznego pn.: Spotkanie Wigilijne przy Noclegowni dla bezdomnych
Oferta Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych z siedzibą w Skoczowie na realizacje zadania publicznego pn. „Mikołaj wśród osób niepełnosprawnych województwa śląskiego” – Świąteczne spotkanie integracyjne osób niepełnosprawnych, w tym osób głuchych wraz z rodzinami oraz innych osób słyszących zamieszkałych na terenie woj. śląskiego
Oferta Stowarzyszenia YAVA z siedzibą w Częstochowie, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „YAVNA ZMIANA” z dnia 20 października 2015r.
Strój dla Sukcesu z Katowic na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pod nazwą: konferencja wojewódzka „Moda na Zdrowie” na Biuletynie Informacji Publicznej Województwa Śląskiego.
Oferta Instytutu Twórczej Integracji z Sosnowca na realizację zadania publicznego pn. Inkluzja dlaczego tak „Mały Książę – trochę inna planeta – rzecz o przyjaźni z sąsiadami” wspieranie działań na rzecz osób niepełnosprawnych poprzez integrację z otoczeniem i aktywizację społeczną. Zajęcia inkluzyjne dla uczniów ZSS Nr 4 w Sosnowcu i Szkoły Podstawowej Nr 18 w Sosnowcu. Integracja osób niepełnosprawnych w edukacji i interakcjach społecznych.


 
O urzędzie

Urząd Marszałkowski
Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice
tel. centrala +48 (32) 20 78 888
kancelaria@slaskie.pl

kancelaria ogólna: parter, pok. 164
poniedziałek - piątek: 7:30-16:00

NIP Województwa
(rozliczenia): 954-277-00-64
NIP Urzędu
(spr. pracownicze): 954-22-60-713