<page id="18910" name="uchwala-zarzadu-nr-1201-235-vi-2021-z-dnia-2021-05-19"><title><![CDATA[Uchwała Zarządu nr 1201/235/VI/2021 z dnia 2021-05-19]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała Zarządu nr 1201/235/VI/2021 z dnia 2021-05-19]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Dodanie artykułu</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1201-235-vi-2021-z-dnia-2021-05-19.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1201-235-vi-2021-z-dnia-2021-05-19.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2021-05-25 14:55:31</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2021-05-25 14:55:31</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom></dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2021-05-19</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>rozpatrzenia protestu dotyczącego oceny merytorycznej wniosku nr WND-RPSL.03.02.00-24-0944/20-002 złożonego przez Wnioskodawcę DARPIN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Spółkę komandytowo-akcyjną z siedzibą w Gliwicach w ramach konkursu nr RPSL.03.02.00-IP.01-24-026/20</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>1201/235/VI/2021</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>235</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 2 pkt 4 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa (t. j. Dz.U. z 2020 r. poz. 1668), art. 55 pkt 1, art. 57 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020 (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 818 z późn. zm.)</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/37930/Uchwa%25C5%2582a+Zarz%25C4%2585du+nr+1201_235_VI_2021+z+dnia+19.05.2021+r..rtf</src><extension>RTF</extension><name>0b3f3f2fd107587a2adffc2adbcf8129.rtf</name><size>88.81 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała Zarządu nr 1201/235/VI/2021 z dnia 2021-05-19</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>