<page id="18960" name="uchwala-zarzadu-nr-1231-235-vi-2021-z-dnia-2021-05-19"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1231/235/VI/2021 z dnia 2021-05-19]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1231/235/VI/2021 z dnia 2021-05-19]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Publikacja Uchwały Zarządu</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1231-235-vi-2021-z-dnia-2021-05-19.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1231-235-vi-2021-z-dnia-2021-05-19.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2021-05-27 11:32:25</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2021-05-27 11:34:08</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom>2021-05-27 11:32:16</dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2021-05-19</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>zmiany uchwały nr 2755/191/VI/2020 Zarządu Województwa Śląskiego z dnia 27.11.2020 r. w sprawie ustalenia składników wynagrodzenia dla Pana Jerzego Piotrowskiego wyznaczonego do pełnienia obowiązków dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Jastrzębiu - Zdroju</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>1231/235/VI/2021</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>235</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie województwa (tekst jednolity: Dz.U. z 2020 r. poz. 1668), art. 68 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2020 r. poz. 1320), w związku z art. 46 ust. 3 i 3a oraz art. 49 ust. 6a ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (tekst jednolity: Dz. U. z 2020 r. poz. 711), art. 2 pkt 10, art. 6 ust. 1, art. 8 pkt 10 ustawy z dnia 3 marca 2000 r. o wynagradzaniu osób kierujących niektórymi podmiotami prawnymi (tekst jednolity: Dz.U. z 2019 r. poz. 2136) oraz zasad ustalania wysokości wynagrodzenia dyrektorów samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, dla których podmiotem tworzącym jest Województwo Śląskie określonych uchwałą nr 2843/88/VI/2019 Zarządu Województwa Śląskiego z dnia 19 grudnia 2019 r. ze zmianami.</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/38039/1231.rtf</src><extension>RTF</extension><name>6607e81cb368d502841fe4a290ee1504.rtf</name><size>96.79 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 1231/235/VI/2021 z dnia 2021-05-19</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>