<page id="40927" name="uchwala-zarzadu-nr-126177ii2003-z-dnia-2003-09-09"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1261/77/II/2003 z dnia 2003-09-09]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1261/77/II/2003 z dnia 2003-09-09]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Migracja danych</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-126177ii2003-z-dnia-2003-09-09.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-126177ii2003-z-dnia-2003-09-09.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2023-01-12 09:12:29</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2023-01-12 09:12:29</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom>2003-09-10 00:00:00</dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2003-09-09</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>wystąpienia z wnioskiem do Rady Społecznej Obwodu Lecznictwa Kolejowego w Katowicach</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>1261/77/II/2003</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>77</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>Na podstawie art. 41 ust.1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa &#13;
 / t.j. z 2001 r Dz.U.nr 142, poz. 1590 ze zm. / w związku z art..46 pkt.1 lit. e ustawy z dnia 30 sierpnia 1991 roku o zakładach opieki zdrowotnej / Dz.U. z 1991 nr 91, poz. 408 ze zm. /</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/61193/Uchwa%25C5%2582a+nr+1261+77II2003.rtf</src><extension>RTF</extension><name>75923268f26725ce8545aef0b31a827a.rtf</name><size>9.15 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 1261/77/II/2003 z dnia 2003-09-09</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>