<page id="122816" name="uchwala-zarzadu-nr-1272273iii2009-z-dnia-2009-05-28"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1272/273/III/2009 z dnia 2009-05-28]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1272/273/III/2009 z dnia 2009-05-28]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Migracja danych</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1272273iii2009-z-dnia-2009-05-28.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1272273iii2009-z-dnia-2009-05-28.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2009-06-17 16:37:16</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2009-06-17 16:37:16</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom></dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2009-05-28 16:37:15</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>udzielenia pełnomocnictwa Pani Małgorzacie Staś -  Dyrektorowi Wydziału Rozwoju Regionalnego</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>1272/273/III/2009</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>273</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 1 i art. 57 ust. 5 Ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa (Dz. U. Nr 142, poz. 1590 z póżn. zm.), § 78 ust. 1 i ust. 3 Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego stanowiącego załącznik do uchwały Zarządu Województwa Śląskiego&#13;
</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/183932/Tre%25C5%259B%25C4%2587+uchwa%25C5%2582y.rtf</src><extension>RTF</extension><name>8b2ce286db16cd20329e6144dd11af52.rtf</name><size>53.36 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 1272/273/III/2009 z dnia 2009-05-28</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>