<page id="2479" name="uchwala-zarzadu-nr-1334-263-v-2018-z-dnia-2018-06-12"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1334/263/V/2018 z dnia 2018-06-12]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1334/263/V/2018 z dnia 2018-06-12]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>uzupełnienie informacji</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1334-263-v-2018-z-dnia-2018-06-12.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1334-263-v-2018-z-dnia-2018-06-12.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2018-06-13 13:50:31</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2018-06-15 07:42:25</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom>2018-06-13 13:50:26</dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2018-06-12</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego za 2017 rok Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>1334/263/V/2018</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>263</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie województwa (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 913) w związku z art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 395 z późn. zm.)  oraz art. 57 ust. 1 pkt 1 i art. 58 ustawy o działalności leczniczej  z dnia 15 kwietnia 2011 roku (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r., poz. 160 z późn. zm.).</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/3750/1334.rtf</src><extension>RTF</extension><name>cc02a08eab4add13031d7b3d6e560b70.rtf</name><size>56.87 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 1334/263/V/2018 z dnia 2018-06-12</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>