<page id="3571" name="uchwala-zarzadu-nr-1898-278-v-2018-z-dnia-2018-08-16"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1898/278/V/2018 z dnia 2018-08-16]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1898/278/V/2018 z dnia 2018-08-16]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>wprowadzenie uchwały</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1898-278-v-2018-z-dnia-2018-08-16.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1898-278-v-2018-z-dnia-2018-08-16.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2018-08-21 11:23:53</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2018-08-21 11:25:35</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom></dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2018-08-16</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>wyrażenia zgody na zawarcie przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju umowy najmu, na czas oznaczony 3 lat.</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>1898/278/V/2018</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>278</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie województwa (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 913 z późn. zm.) w związku z art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 160 z późn. zm.).</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/6073/Uchwa%25C5%2582a+zarz%25C4%2585du+nr+1898.doc</src><extension>DOC</extension><name>619061f7a070daf7c6f03ab976b831e1.doc</name><size>40.5 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 1898/278/V/2018 z dnia 2018-08-16</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>