<page id="20230" name="uchwala-zarzadu-nr-1902263vi2021-z-dnia-2021-08-18"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1902/263/VI/2021 z dnia 2021-08-18]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1902/263/VI/2021 z dnia 2021-08-18]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>dodanie uchwały</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1902263vi2021-z-dnia-2021-08-18.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1902263vi2021-z-dnia-2021-08-18.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2021-08-19 11:18:15</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2021-08-19 11:18:15</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom>2021-08-19 11:10:07</dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2021-08-18</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>unieważnienia otwartego konkursu ofert na zadania publiczne dotyczące wsparcia gospodarstw edukacyjnych w województwie śląskim w roku 2021</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>1902/263/VI/2021</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>263</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie województwa (tekst jednolity Dz. U. z 2020r., poz. 1668 z późn. zm.), art. art. 18 a ust. 1 pkt 2 i ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity: Dz.U. &#13;