<page id="20289" name="uchwala-zarzadu-nr-1919263vi2021-z-dnia-2021-08-18"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1919/263/VI/2021 z dnia 2021-08-18]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 1919/263/VI/2021 z dnia 2021-08-18]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Dodanie Uchwały</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1919263vi2021-z-dnia-2021-08-18.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1919263vi2021-z-dnia-2021-08-18.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2021-08-24 09:39:07</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2021-08-24 09:39:07</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom>2021-08-24 09:36:10</dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2021-08-18</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>odmowy udzielenia ulgi w spłacie niepodatkowych należności budżetowych o charakterze publicznoprawnym w zakresie należności określonej w decyzji Zarządu Województwa Śląskiego nr 3537/FS/2020 z dnia 23 grudnia 2020 r.</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>1919/263/VI/2021</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>263</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 1 i ust. 2 pkt 4 oraz art. 46 ust. 2a ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa (tekst jednolity: Dz. U. z 2020 r., poz. 1668 z późn. zm.), art. 60 pkt 6, art. 61 ust. 1 pkt 2 lit. a, art. 64 ust. 1 pkt 2 lit. a oraz art. 67 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2021 r., poz. 305), art. 104 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (tekst jednolity:  Dz. U. z 2021 r., poz. 735), art. 9 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 2 pkt 9 lit. b ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020 ( tekst jednolity: Dz. U. z 2020 r., poz. 818 z późn. zm.)</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/39929/Uchwa%25C5%2582a+nr+1919_263_VI_2021.rtf</src><extension>RTF</extension><name>4c1d40c7c8568dc1c3af029519e3f3e3.rtf</name><size>100.15 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 1919/263/VI/2021 z dnia 2021-08-18</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>