<page id="45863" name="uchwala-zarzadu-nr-2359122iii2007-z-dnia-2007-12-18"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 2359/122/III/2007 z dnia 2007-12-18]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 2359/122/III/2007 z dnia 2007-12-18]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Migracja danych</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-2359122iii2007-z-dnia-2007-12-18.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-2359122iii2007-z-dnia-2007-12-18.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2023-06-15 12:24:00</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2023-06-15 12:24:00</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom>2007-12-20 00:00:00</dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2007-12-18</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>wyrażenia zgody na zakup aparatury i sprzętu medycznego przez Wojewódzki Szpital Zespolony im. prof. Witolda Orłowskiego w Częstochowie</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>2359/122/III/2007</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>122</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie województwa (tekst jednolity: Dz.U. 2001 r. Nr 142 poz. 1590 z późn. zm) oraz art. 42 ustawy z dnia 30 sierpnia 1991 roku o zakładach opieki zdrowotnej (tekst jednolity: Dz.U. 2007 r. Nr 14 poz. 89 z późn. zm.)</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/66258/1198149658.rtf</src><extension>RTF</extension><name>d52c88f344e0c9917fdd33dc68accf7c.rtf</name><size>13.91 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 2359/122/III/2007 z dnia 2007-12-18</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>