<page id="89054" name="uchwala-zarzadu-nr-2636190iv2012-z-dnia-2012-09-25"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 2636/190/IV/2012 z dnia 2012-09-25]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 2636/190/IV/2012 z dnia 2012-09-25]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Migracja danych</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-2636190iv2012-z-dnia-2012-09-25.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-2636190iv2012-z-dnia-2012-09-25.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2012-09-27 07:32:44</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2012-09-27 07:32:44</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom></dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2012-09-25 07:32:43</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>zmiany Uchwały Zarządu Województwa Śląskiego Nr 597/356/II/2006 z dnia 6.04.2006r., dot. nadania numerów drogom powiatowym na terenie powiatu Mikołowskiego</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>2636/190/IV/2012</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>190</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa /Dz. U. Nr 142 z 2001r., poz. 1590 - tekst jednolity - z późn. zm./ oraz art. 10 ust. 7 pkt 2 ustawy z dnia 21 marca 1985 o drogach publicznych / Dz. U. Nr 19 z 2007 r. poz. 115 z późn. zm./</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/129983/Tre%25C5%259B%25C4%2587+uchwa%25C5%2582y.rtf</src><extension>RTF</extension><name>9680cda59e4b09c550f2fb03f4865453.rtf</name><size>51.34 KB</size></content><content><src>/resource/129986/Za%25C5%2582%25C4%2585cznik+do+uchwa%25C5%2582y.xls</src><extension>XLS</extension><name>22768d904632c9961d6075233be6cc95.xls</name><size>48 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 2636/190/IV/2012 z dnia 2012-09-25</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>