<page id="108815" name="uchwala-zarzadu-nr-2734419iii2010-z-dnia-2010-10-19"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 2734/419/III/2010 z dnia 2010-10-19]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 2734/419/III/2010 z dnia 2010-10-19]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Migracja danych</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-2734419iii2010-z-dnia-2010-10-19.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-2734419iii2010-z-dnia-2010-10-19.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2010-10-28 10:41:28</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2010-10-28 10:41:28</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom></dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2010-10-19 10:41:27</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>wyrażenia zgody na przeniesienie oraz ekspozycję poza terenem muzeum 13 sztuk muzealiów pochodzących ze zbiorów Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu na wystawę   w Centrum Handlowym AGORA w Bytomiu</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>2734/419/III/2010</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>419</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 29 ust.1, pkt 1 ustawy z dnia 21 listopada 1996 r. (Dz. U. z 1997 r.  Nr 5, poz. 24 z późn. zm.) o muzeach oraz art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa (t.j. Dz.U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1590 z późn. zm.)</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/161357/Tre%25C5%259B%25C4%2587+uchwa%25C5%2582y.rtf</src><extension>RTF</extension><name>b3ecd53d22cd8548f5d7c64eff907269.rtf</name><size>37.58 KB</size></content><content><src>/resource/161360/Za%25C5%2582%25C4%2585cznik+do+uchwa%25C5%2582y.rtf</src><extension>RTF</extension><name>a58c24d3cef6d12050df021d863a350b.rtf</name><size>36.96 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 2734/419/III/2010 z dnia 2010-10-19</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>