<page id="98933" name="uchwala-zarzadu-nr-273884iv2011-z-dnia-2011-10-04"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 2738/84/IV/2011 z dnia 2011-10-04]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 2738/84/IV/2011 z dnia 2011-10-04]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Migracja danych</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-273884iv2011-z-dnia-2011-10-04.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-273884iv2011-z-dnia-2011-10-04.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2011-10-12 15:05:58</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2011-10-12 15:05:58</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom></dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2011-10-04 15:05:58</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>umorzenia kwoty pożyczki udzielonej Szpitalowi Kolejowemu w Wilkowicach-Bystrej,  umową nr 2794/ZD/2008 z dnia 01.12.2008 roku.&#13;
</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>2738/84/IV/2011</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>84</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie województwa (tekst jednolity: Dz. U.         z 2001 roku, Nr 142, poz. 1590 ze zm.) oraz w związku z  § 5 Zasad i trybu umarzania odraczania lub rozkładania na raty należności pieniężnych o charakterze cywilnoprawnym Województwa Śląskiego lub podległych jednostek organizacyjnych, przyjętych Uchwałą Sejmiku Województwa Śląskiego nr III/50/4/2010 z dnia 21 kwietnia 2010 roku.</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/145526/Tre%25C5%259B%25C4%2587+uchwa%25C5%2582y.rtf</src><extension>RTF</extension><name>c2eec868b333aeeb3ca10db5566f7a98.rtf</name><size>58.79 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 2738/84/IV/2011 z dnia 2011-10-04</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>