<page id="151520" name="uchwala-zarzadu-nr-929263ii2005-z-dnia-2005-06-02"><title><![CDATA[Uchwała zarządu nr 929/263/II/2005 z dnia 2005-06-02]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Uchwała zarządu nr 929/263/II/2005 z dnia 2005-06-02]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Migracja danych</changes><menu></menu><path>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-929263ii2005-z-dnia-2005-06-02.html</path><url>/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-929263ii2005-z-dnia-2005-06-02.html</url><infoOwner>Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego</infoOwner><dateFirstPublicate>2005-08-01 11:32:09</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2005-08-01 11:32:09</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom></dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>Uchwała Zarządu</type><pageParam id="263"><name>Data posiedzenia</name><description>Data posiedzenia</description><value>2005-06-02 11:32:09</value></pageParam><pageParam id="235"><name>W sprawie</name><description>W sprawie</description><value>zatwierdzenia honorarium dla Pani Grażyny Szymborskiej dyrektora Filharmonii Śląskiej w Katowicach za napisanie tekstów oraz prace redakcyjne związane z wydaniem folderu i książki monograficznej Filharmonii z okazji 60-lecia istnienia tej instytucji.&#13;
&#13;
</value></pageParam><pageParam id="273"><name>NUMER_UCHWALY_ZARZADU</name><description>Numer uchwały</description><value>929/263/II/2005</value></pageParam><pageParam id="278"><name>Numer posiedzenia zarządu</name><description>Numer posiedzenia zarządu</description><value>263</value></pageParam><pageParam id="261"><name>Na podstawie</name><description>podstawa prawna</description><value>art. 41 ust. 1 Ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa  (tekst jednolity Dz. U. Nr 142 z 2001 r. poz. 1590 z późn. zm.), w związku z Uchwałą nr 1976 / 300/ 2001 Zarządu Województwa Śląskiego z dnia 13. 12. 2001r. w sprawie wprowadzenia Zasad wynagradzania za prace dyrektorów i zastępców dyrektorów instytucji kultury oraz dyrektora Instytucji Filmowej &quot;Silesia - Film,&quot; dla których to instytucji organizatorem jest Województwo Śląskie.&#13;
&#13;
</value></pageParam><component id="bf6d5eba-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="bf6dbc25-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="bf6e1f6b-d119-11e7-80a9-005056b46601" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/224960/Tre%25C5%259B%25C4%2587+uchwa%25C5%2582y.rtf</src><extension>RTF</extension><name>a46d118b6c14cda6a586a510ba2c5c2b.rtf</name><size>6.53 KB</size></content></component><component id="eba03b25-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageTitle" name="" description="Tytuł strony"><content><title>Uchwała zarządu nr 929/263/II/2005 z dnia 2005-06-02</title></content></component><component id="eba07701-d9a7-11e7-b355-005056b70dba" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="1b1a7940-ff78-11e7-b81e-005056b7801d" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/></page>