Zarząd IV kadencji (2010-2014)

IV kadencja (2010-2012):


Adam Matusiewicz - Marszałek Województwa Śląskiego

Mariusz Kleszczewski - Wicemarszałek Zarządu Województwa Śląskiego

Aleksandra Gajewska - Wicemarszałek Zarządu Województwa Śląskiego

Aleksandra Banasiak - Członek Zarządu Województwa Śląskiego

Jerzy Gorzelik - Członek Zarządu Województwa Śląskiego

 

IV kadencja (2012-2014):


Mirosław Sekuła - Marszałek Województwa Śląskiego

Mariusz Kleszczewski - Wicemarszałek Zarządu Województwa Śląskiego (do 10.03.2014)

Aleksandra Skowronek - Wicemarszałek Zarządu Województwa Śląskiego (od 10.03.2014)

Aleksandra Gajewska - Wicemarszałek Zarządu Województwa Śląskiego (do 19.12.2013)

Kazimierz Karolczak - Wicemarszałek Zarządu Województwa Śląskiego (od 19.12.2013)

Stanisław Dąbrowa - Członek Zarządu Województwa Śląskiego

Jerzy Gorzelik - Członek Zarządu Województwa Śląskiego (do 20.05.2013)

Arkadiusz Chęciński - Członek Zarządu Województwa Śląskiego (od 10.06.2013)

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46
40-037 Katowice

tel.: +48 (32) 20 78 888
e-mail: kancelaria@slaskie.pl

Logo głównego BIP
Logo Śląskie
Powrót na początek strony