Członek Zarządu Województwa

Izabela Domogała - Członek Zarządu Województwa

Izabela Domogała

Członek Zarządu Województwa VI Kadencja
tel. +48 (32) 20 78 387
izabela.domogala@slaskie.pl

ur. 10.01.1978 w Tarnowskich Górach

wykształcenie: wyższe

Absolwentka uczelni wyższych w Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Warszawie z dyplomami m.in. w zakresie negocjacji międzynarodowych, finansów, zarządzania innowacyjnego, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania projektami europejskimi oraz organizacją i finansowaniem rewitalizacji.

Ma ponad 20-letni staż pracy, w tym ponad dekadę w strukturach samorządowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich i międzynarodowych spółkach prawa handlowego, pełniąc funkcje kierownicze i doradcze. Swoją wiedzę z zakresu zarządzania, planowania strategicznego i negocjacji wykorzystywała również jako członek biznesowych i samorządowych misji gospodarczych na terenie Unii Europejskiej, Rosji, Indii, Chin oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ekspert z zakresie pozyskiwania funduszy europejskich.

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Świerklaniec w latach 2014-2018. Członek Bytomskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w I kadencji. Członek Komisji Polityki Europejskiej i Spraw Zagranicznych przy Związku Miast Polskich. Członek Stowarzyszenia Miłośników Zespołu Pałacowo-Parkowego w Świerklańcu.

W listopadzie 2018 r. została wybrana na stanowisko członka Zarządu Województwa Śląskiego, gdzie jest odpowiedzialna za sprawy Europejskiego Funduszu Społecznego, rynku pracy, polityki społecznej, ochrony środowiska oraz inwestycji.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46
40-037 Katowice
tel.: +48 (32) 20 78 888
e-mail: kancelaria@slaskie.pl

NIP: 9542260713
REGON: 276284638

Logo głównego BIP.
Logo województwa Śląskiego.
Powrót na początek strony