Książka teleadresowa

Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
E-mail:
zzl@slaskie.pl
Telefon:
+48 (32) 20 78 371
Faks:
+48 (32) 20 78 382

Stanowisko:
Dyrektor Departamentu - Dyrektor Urzędu
Telefon:
+48 (32) 20 78 385
E-mail:
abrejdak@slaskie.pl
Pokój:
384
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Stanowisko:
Zastępca Dyrektora
Telefon:
+48 (32) 20 78 385
E-mail:
agoj@slaskie.pl
Pokój:
373
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Telefon:
+48 (32) 20 78 290

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Weronika Kulesza
Stanowisko:
Pomoc administracyjna
Telefon:
+48 (32) 20 78 290
E-mail:
weronika.kulesza@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Imię i nazwisko:
Monika Kułak
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 292
E-mail:
monika.kulak@slaskie.pl
Pokój:
289
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Sekretariat Wicemarszałka Zarządu Anny Jedynak

Imię i nazwisko:
Aleksandra Latusek
Stanowisko:
Pomoc administracyjna
E-mail:
aleksandra.latusek@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Aleksandra Papuga
Stanowisko:
Pomoc administracyjna
E-mail:
aleksandra.papuga@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Karolina Paterman-Musialik
Stanowisko:
Pomoc administracyjna
Telefon:
+48 (32) 20 78 285
E-mail:
karolina.paterman@slaskie.pl
Pokój:
285
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Sekretariat Członka Zarządu Krzysztofa Klimosza

Imię i nazwisko:
Patrycja Spyra
Stanowisko:
Pomoc administracyjna
Telefon:
+48 (32) 20 78 289
E-mail:
patrycja.spyra@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Imię i nazwisko:
Bożena Wieczorek
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 290
E-mail:
wieczorekb@slaskei.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Angelika Czop
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 363
E-mail:
akonderak@slaskie.pl
Pokój:
363
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Joanna Haja
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 364
E-mail:
jhaja@slaskie.pl
Pokój:
364
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Aleksandra Koziarz
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 363
E-mail:
akoziarz@slaskie.pl
Pokój:
363
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Karolina Szpaczek
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 364
E-mail:
klipok@slaskie.pl
Pokój:
364
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Marta Szpicka-Marzec
Stanowisko:
Inspektor
Telefon:
+48 (32) 20 78 363
E-mail:
marta.szpicka-marzec@slaskie.pl
Pokój:
363
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Consuela Wieczorek
Stanowisko:
Podinspektor
Telefon:
+48 (32) 20 78 363
E-mail:
consuela.wieczorek@slaskie.pl
Pokój:
363
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Magdalena Gut-Kałamaga
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 371
E-mail:
magdalena.gut@slaskie.pl
Pokój:
371
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Alina Guzik
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 375
E-mail:
aguzik@slaskie.pl
Pokój:
3
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Jolanta Kizling
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 372
E-mail:
jkizling@slaskie.pl
Pokój:
372
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Mirosław Skiba
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 375
E-mail:
miroslaw.skiba@slaskie.pl
Pokój:
375
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Anna Suska
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 371
E-mail:
asuska@slaskie.pl
Pokój:
371
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Ewelina Woskowicz
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 372
E-mail:
ewoskowicz@slaskie.pl
Pokój:
372
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Katarzyna Czyż-Sęczkowska
Stanowisko:
Pomoc administracyjna
Telefon:
+48 (32) 20 78 356
E-mail:
katarzyna.czyz-seczkowska@slaskie.pl
Pokój:
365
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Barbara Górka
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 365
E-mail:
barbara.gorka@slaskie.pl
Pokój:
365
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Anna Michalak-Baran
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 356
E-mail:
anna.michalak@slaskie.pl
Pokój:
365
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Dominika Mistewicz
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 365
E-mail:
dmistewicz@slaskie.pl
Pokój:
365
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Mariola Brzóska
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 369
E-mail:
mariola.brzoska@slaskie.pl
Pokój:
369
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Ewa Glińska
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 366
E-mail:
ewa.glinska@slaskie.pl
Pokój:
366
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Agata Góra
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (032) 20 78 368
E-mail:
agora@slaskie.pl
Pokój:
368
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Edyta Grabowska
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 355
E-mail:
egrabowska@slaskie.pl
Pokój:
366
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Angelika Hacia
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 355
E-mail:
ahacia@slaskie.pl
Pokój:
366
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Joanna Iwanowska
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 369
E-mail:
jiwanowska@slaskie.pl
Pokój:
369
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Beata Kandefer
Stanowisko:
Inspektor
Telefon:
+48 (032) 20 78 366
E-mail:
bkandefer@slaskie.pl
Pokój:
366
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Dominika Misiewicz
Stanowisko:
Pomoc administracyjna
Telefon:
+48 (32) 20 78 370
E-mail:
dominika.misiewicz@slaskie.pl
Pokój:
370
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Angelika Tomsia
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 367
E-mail:
atomsia@slaskie.pl
Pokój:
367
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Aleksandra Wolska
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 370
E-mail:
awolska@slaskie.pl
Pokój:
370
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Joanna Broś
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 379
E-mail:
joanna.bros@slaskie.pl
Pokój:
379
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Agnieszka Czypionka
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 378
E-mail:
aczypionka@slaskie.pl
Pokój:
378
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Anna Sobota
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 376
E-mail:
asobota@slaskie.pl
Pokój:
376
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Iwona Sołtysik
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 376
E-mail:
isoltysik@slaskie.pl
Pokój:
376
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Danuta Soszyńska
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 378
E-mail:
dsoszynska@slaskie.pl
Pokój:
378
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Justyna Stolka
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 377
E-mail:
justyna.stolka@slaskie.pl
Pokój:
377
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Imię i nazwisko:
Beata Wiśniewska
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 377
E-mail:
bwisniewska@slaskie.pl
Pokój:
377
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Telefon:
+48 (32) 20 78 371

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Sylwia Gajda
Telefon:
+48 (32) 20 78 385
E-mail:
sylwia.gajda@slaskie.pl
Pokój:
385
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Tatiana Miś
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 362
E-mail:
tatiana.mis@slaskie.pl
Pokój:
362
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46
40-037 Katowice
tel.: +48 (32) 20 78 888
e-mail: kancelaria@slaskie.pl

NIP: 9542260713
REGON: 276284638

Logo głównego BIP.
Logo województwa Śląskiego.
Powrót na początek strony