Książka teleadresowa

Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
E-mail:
zzl@slaskie.pl
Telefon:
+48 (32) 20 78 371
Faks:
+48 (32) 20 78 382

Stanowisko:
Dyrektor Departamentu - Dyrektor Urzędu
Telefon:
+48 (32) 20 78 371
E-mail:
abrejdak@slaskie.pl
Pokój:
375
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Stanowisko:
Zastępca Dyrektora
Telefon:
+48 (32) 20 78 373
E-mail:
agoj@slaskie.pl
Pokój:
373
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Joanna Haja
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 364
E-mail:
ahaja@slaskie.pl
Pokój:
364
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Alina Guzik
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 580
E-mail:
aguzik@slaskie.pl
Pokój:
580
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Dominika Mistewicz
Stanowisko:
p.o. Kierownika referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 365
E-mail:
dmistewicz@slaskie.pl
Pokój:
365
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Aleksandra Wolska
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 370
E-mail:
awolska@slaskie.pl
Pokój:
370
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Anna Sobota
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 20 78 377
E-mail:
asobota@slaskie.pl
Pokój:
377
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Telefon:
+48 (32) 20 78 371

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Sylwia Gajda
Telefon:
+48 (32) 20 78 371
E-mail:
sylwia.gajda@slaskie.pl
Pokój:
371
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46
Telefon:
+48 (32) 20 78 290

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Bożena Wieczorek
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 20 78 290
E-mail:
wieczorekb@slaskei.pl
Pokój:
290
Lokalizacja:
Katowice, ul. Ligonia 46

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46
40-037 Katowice
tel.: +48 (32) 20 78 888
e-mail: kancelaria@slaskie.pl

NIP: 9542260713
REGON: 276284638

Logo głównego BIP.
Logo województwa Śląskiego.
Powrót na początek strony