Książka teleadresowa

Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14
Adres do korespondencji:
Katowice, ul. Ligonia 46
E-mail:
inwestycje@slaskie.pl
Telefon:
+48 (32) 77 40 889

Stanowisko:
Dyrektor
Telefon:
+48 32 77 40 890
E-mail:
jerzy.sikorski@slaskie.pl
Pokój:
415
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14

Stanowisko:
Podinspektor
Telefon:
327740897
Pokój:
416
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14
Stanowisko:
Obsługa sekretariatu
Telefon:
(032)77 40 889
E-mail:
justyna.natonik@slaskie.pl
Pokój:
415
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14
Stanowisko:
p.o. Zastępcy Dyrektora
E-mail:
krzysztof.rogala@slaskie.pl
Pokój:
116
Lokalizacja:
Katowice, ul. Reymonta 24
Stanowisko:
Podinspektor
Telefon:
32 77 40 882
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14

Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14
Adres do korespondencji:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Katarzyna Balon
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 77-40-896
E-mail:
katarzyna.balon@slaskie.pl
Pokój:
418
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14

Imię i nazwisko:
Magdalena Franz
Stanowisko:
Inspektor
Telefon:
+48 (32) 77-40-894
E-mail:
magdalena.franz@slaskie.pl
Pokój:
418
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14

Imię i nazwisko:
Alicja Gałązka
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 77-40-879
E-mail:
alicja.galazka@slaskie.pl
Pokój:
418
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14

Imię i nazwisko:
Katarzyna Matyja
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32)77-40-893
E-mail:
katarzyna.matyja@slaskie.pl
Pokój:
418
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14
Adres do korespondencji:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Agata Kulawik
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 77-40-885
E-mail:
agata.kulawik@slaskie.pl
Pokój:
416
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14

Imię i nazwisko:
Piotr Sybis
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 77-40-887
E-mail:
piotr.sybis@slaskie.pl
Pokój:
416
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14
Adres do korespondencji:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Andrzej Bilnik
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48 (32) 77-40-886
E-mail:
andrzej.bilnik@slaskie.pl
Pokój:
416
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14

Imię i nazwisko:
Wojciech Gardas
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
+48 (32) 77-40-883
E-mail:
wojciech.gardas@slaskie.pl
Pokój:
416
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14

Imię i nazwisko:
Krzysztof Piotrowski
Stanowisko:
Inspektor
Telefon:
+48 (32) 77-40-884
E-mail:
krzysztof.piotrowski@slaskie.pl
Pokój:
416
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14

Imię i nazwisko:
Jacek Puchała
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
+48( 32) 77-40-891
E-mail:
jacek.puchala@slaskie.pl
Pokój:
416
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14
Lokalizacja:
Katowice, ul. Lompy 14
Adres do korespondencji:
Katowice, ul. Ligonia 46
E-mail:
inwestycje@slaskie.pl
Telefon:
+48 (32) 77 40 003

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46
40-037 Katowice
tel.: +48 (32) 20 78 888
e-mail: kancelaria@slaskie.pl

NIP: 9542260713
REGON: 276284638

Logo głównego BIP.
Logo województwa Śląskiego.
Powrót na początek strony