Książka teleadresowa

Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23
Adres do korespondencji:
Katowice, ul. Ligonia 46
E-mail:
inwestycje@slaskie.pl
Telefon:
+48 (32) 77 40 531

Stanowisko:
Dyrektor
Telefon:
032 77 40 532
E-mail:
jerzy.sikorski@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Stanowisko:
p.o. Zastępcy Dyrektora
Telefon:
032 77 40 530
E-mail:
krzysztof.rogala@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23
Adres do korespondencji:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Katarzyna Balon
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
032 77 40 529
E-mail:
katarzyna.balon@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Imię i nazwisko:
Magdalena Franz
Stanowisko:
Inspektor
Telefon:
032 77 40 529
E-mail:
magdalena.franz@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Imię i nazwisko:
Alicja Gałązka
Stanowisko:
Inspektor
Telefon:
032 77 40 566
E-mail:
alicja.gałazka@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Imię i nazwisko:
Katarzyna Matyja
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
032 77 40 566
E-mail:
katarzyna.matyja@slaskie.pl
Pokój:
805
Lokalizacja:
Katowice, ul. Reymonta 24
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23
Adres do korespondencji:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Agata Kulawik
Stanowisko:
Kierownik referatu
Telefon:
032 77 40 534
E-mail:
agata.kulawik@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Imię i nazwisko:
Malwina Osswald
Stanowisko:
Podinspektor
Telefon:
032 77 40 533
E-mail:
malwina.osswald@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Imię i nazwisko:
Piotr Sybis
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
032 77 40 534
E-mail:
piotr.sybis@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23
Adres do korespondencji:
Katowice, ul. Ligonia 46

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Andrzej Bilnik
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
032 77 40 553
E-mail:
andrzej.bilnik@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Imię i nazwisko:
Krzysztof Piotrowski
Stanowisko:
Inspektor
Telefon:
032 77 40 552
E-mail:
krzysztof.piotrowski@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Imię i nazwisko:
Jacek Puchała
Stanowisko:
Główny specjalista
Telefon:
032 77 40 553
E-mail:
jacek.puchala@slaskie.pl
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23
Adres do korespondencji:
Katowice, ul. Ligonia 46
E-mail:
inwestycje@slaskie.pl
Telefon:
+48 (32) 77 40 531

Pracownicy:


Imię i nazwisko:
Justyna Natonik
Stanowisko:
Obsługa sekretariatu
Telefon:
(032)77 40 531
E-mail:
justyna.natonik@slaskie.pl
Pokój:
5.32
Lokalizacja:
Katowice, ul. Dąbrowskiego 23

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46
40-037 Katowice
tel.: +48 (32) 20 78 888
e-mail: kancelaria@slaskie.pl

NIP: 9542260713
REGON: 276284638

Logo głównego BIP.
Logo województwa Śląskiego.
Powrót na początek strony